Provident w Warszawieod 300 zł

Informacja o Ofercie

Pragniemy Państwu przedstawić ofertę firmy , która z  powodzeniem działa na terenie Warszawy i okolic. Co proponuje nowym klientom?


Provident to największy parabank w Polsce. Z nazwy kojarzą go nawet osoby, które nigdy nie pożyczały pieniędzy. Jego udział na naszym rynku wynosi prawie 80%, co czyni go zdecydowanym liderem.  Co czyni go tak bardzo popularnym?

Przede wszystkim wygoda i łatwość otrzymania pożyczki bez zbędnych zaświadczeń. Firma oferuje zobowiązania w dwóch opcjach: na konto bankowe i w tzw. obsłudze domowej.  Zdecydowana większość klientów wybiera drugi wariant. W takim wypadku przedstawiciel Providenta umawia się z nami w we własnym miejscu zamieszkania. Podczas takiego spotkania przeprowadzi z nami rozmowę i przedstawi umowę.  Po podpisaniu otrzymujemy od razu pieniądze do ręki. Raty spłacamy tygodniowo, a długość ich zależy od tego, jaką kwotę zadeklarowaliśmy spłacać. Przy mniejszej, czas zadłużenia się wydłuża, ale rata całkowita jest zdecydowanie niższa. Co ciekawe,  pracownik parabanku przyjeżdża do nas po odbiór raty, dzięki czemu nie musimy wychodzić z domu.  Niestety, ułatwienia te mają swoją cenę, w znacznie wyższym koszcie całkowitym zobowiązania.

W przypadku pożyczki na konto, sami musimy dopilnować terminu rat. W zamian za to oprocentowanie takiej pożyczki jest dużo niższe.

Obecnie, firma ma w swojej ofercie zobowiązania od 300 zł, co czyni go dostępnym też, dla osób z niskim dochodami netto, lub z zadłużeniem. Wszelkie szczegóły, pytania udzielą już Państwu pracownicy infolinii lub przydzielony Wam agent. Na terenie Warszawy Provident ma trzy oddziały:


Wyświetl większą mapę

– na ulicy Polnej 11, tel. 22 455 48 48
– Aleje Jerozolimskie 92, tel. 801 124 124
– al. Jana Pawła II 80, tel. 22 323 72 82